Моят блог в Blog.bg
Постинги в блога от 30.08.2010 г.
30.08.2010 16:53 -
Има зелен кон
не може да има уважение по закон
„Хубав живот” – имаше такава хубава песен. За съжаление обаче, през последните 20 години много хубави неща потънаха в българското блато от шум, мутри, силикони и простотия. Затова ...
„Хубав живот” – имаше такава хубава песен. За съжаление обаче, през последните 20 години много хубави неща потънаха в българското блато от шум, мутри, силикони и простотия. Затова ...
Търсене
